Address: Україна, Чорноморськ, Промислова, 1

LEDOVA ™

Сертифіковане виробництво сублімованих продуктів харчування, послуги повного циклу сублiмацiї.

производство сублимированных прподуктов

LEDOVA ™

Сертифіковані процеси, сучасне обладнання, натуральна сировина з України, Польщі, Туреччини, колектив професіоналів - гарантія якості нашої продукції.

сублимированные фрукты

LEDOVA ™

Цілісні ягоди, нарізані кубики фруктів і овочів, фруктові та овочеві слайси, подрібнені в порошок фрукти, овочі і ягоди - все найвищої якості.


Компанія Ледова – український виробник сублімованих продуктів харчування високої якості.

У нашому асортименті – порошки, шматочки, часточки, слайси, половинки і цілі ягоди, фрукти, овочі і спеції.

Ми працюємо як на кінцевого споживача, так і з представниками кондитерських виробництв, преміальної кулінарії, виробниками спеціального харчування – харчових концентратів, спецпайки, спортивної та здорової їжі.

Сублімовані продукти довговічні, зберігають в собі смак, колір і корисні речовини оригіналу, не вимагають довгого приготування і абсолютно натуральні, так як не містять в собі ні консервантiв,  ні будь-яких інших добавок.


- на сьогоднішній день -

Ледова це

>
0
Професіоналів в колективі

>
0
готового продукту (кг / добу)

>
0
Позицій в каталозі продукції


Наш асортиментпорошки сублимированные

Порошки

Ми пропонуємо 100% натуральні порошки різних фракцій з подрібнених сублімованих плодів і ягід. Додавання порошкових інгредієнтів з фруктів і ягід в їжу і напої – природний спосіб підсилити смак і поліпшити поживні властивості вашої продукції.


кусочки сублимированных фруктов

Шматочки

Сублімовані фруктові шматочки – натуральні, смачні і універсальні. Компанія ‘Льодовий’ пропонує найширший вибір шматочків, ягід і фруктів, який включає в себе цілі або подрібнені ягоди і фрукти з шкіркою і без шкірки.


дольки сублимированных фруктов

Часточки

Сублімовані фрукти, такі як цитрусові і ананас, виробляються в натуральній формі часточок. Ці фрукти ідеально підходять для натуральних і корисних для здоров’я фруктових снеків або в якості добавок до сухим сніданків, каш і мюслі і Гранола.


сублимированные фрукты слайсы

Слайси

Сублімовані фруктові слайси можна вживати в якості готових натуральних і корисних снеків, а також додавати в сухі сніданки, каші і мюслі і гранола.


половинки сублимированных фруктов

Половинки

Сублімовані фруктові половинки можна вживати в якості готових натуральних і корисних снеків, а також додавати в сухі сніданки, каші і мюслі і гранола.


целые сублимированные ягоды и фрукты

Цiлi

Завдяки технології сублімації сушіння плоди зберігають форму, натуральний колір, аромат і поживні властивості. Легкі хрусткі ягоди підходять для широкої сфери застосування. Фрукти натуральної цільної форми можуть використовуватися для здорового харчування, сухих сніданків, каш і кондитерських виробів.


миксы смузи Maxi7

- нова лінійка продукції

Микси смузi Maxi7

Мікси приготовлені з фруктів, ягід і овочів, які були висушені за допомогою сублімації – самого м’якого способу сушіння.

Переваги сублімованих міксів


Наша продукцiя

Натуральна здорова їжа, яка зберегла смак, аромат і корисні якості вихідного продукту